Dotaz na dostupnost

Chci být informován:

827-260122-M

Dvoujehlový stroj s dvounitným vázaným stehem ke zpracování mimořádně jemných materiálů v lehkém až středně těžkém oboru použití
Plochý šicí stroj
Dvoujehlový
Dvounitný vázaný steh
Spodní ponorné podávání
Vertikální chapač velký
Odstřih niti
Automatické zpátkování
Automatický zdvih přítlačné patky
Pneumatika
827-260122-M
827-260122-M
827-260122-M
827-260122-M

827
SENSITIVE

Stroj z řady M-TYPE určený ke zpracování mimořádně jemných materiálů v lehkém až středně těžkém oboru použití


 

Mimořádně velký rozsah použití v oblasti „středně těžkého šití“. Na jedné straně musí být tato zařízení schopna sešít mimořádně silné materiály se silnými nitěmi a velkou délkou stehu, na straně druhé je možno se stejným strojem šít jemné kůže, s velice tenkými nitěmi bez nařasení vznikajícího pnutím a bez otisků podávacího mechanismu. Právě na tyto citlivé aplikace jsou zaměřeny stroje s podtřídou označení „SENSITIVE“.

Technicky se tyto stroje odlišují PTFE povrchově upravenými stehovými deskami, zakrytováním chapače a zásuvnou eskou aparátu, umožňující bezporuchové podávání během procesu samotným materiálem, jako je jemná kůže. Kromě toho jsou jehelní a podávací tyčky povrchově opatřeny vrstvou uhlíku (DLC), umožňující šití téměř bez oleje.

Za účelem zajištění konstantního napnutí spodní nitě od plné až k prázdné cívce, používají se standardně technicky vylepšené CTB cívky. Tyto mimořádně lehké, vysokopevnostní cívky disponují na horní straně průhledem k optické kontrole návinu spodní nitě. Na spodní straně působí konická brzdící a vyhazovacím pružinka, minimalizující doběh chodu cívky a usnadňující obsluze její výměnu. O zajištění perfektního utažení stehu u jemných materiálů se stará speciálně sladěná kinematika šití s redukovaným zdvihem jehelní tyče.

K základnímu vybavení všech podtříd patří kromě systému odstřihu nitě rovněž elektro pneumatický zdvih šicí patky a automatika zapošívání.

 

Vaše výhody

 

  • PTFE povrchově upravený kryty chapače a zásuvná deska aparátů pro „hladké“ podávání materiálu
  • DLC povrchově upravené jehelní a podávací tyče pro šití téměř bez oleje
  • Použití CTB cívek za účelem konstantního napnutí spodní nitě
  • Kónické brzdící a vyhazovací pružinky za účelem snížení doběhu cívky po odstřihu nitě
  • Sladěná kinematika šití k perfektnímu utažení stehu u jemných materiálů
  • Šicí výbavy s malými otvory vpichu a jemnými zoubky k podávání materiálu bez znatelných otisků

Vysoká účinnost vzhledem k automatických základních funkcí jako jsou odstřiíh nitě, automatika zapošívání a pneumatický zdvih patky.

Ke stažení